• انتشار : 1401/08/21
  • نویسنده :
  • 468

نحوه استفاده از برنامه SAMSUNG HEALTH در تلویزیون

در این مقاله با آشنایی از نحوه استفاده از برنامه SAMSUNG HEALTH در تلویزیون قصد داریم تا شما را با قابلیتی جدید آشنا کنیم که مختص کمپانی کره ای سامسونگ بوده که آن را طراحی کرده و برای کاربران خود فراهم کرده است.
سامسونگ سلامت برنامه ای پیشرفته و جدید بوده که به کاربر این امکان را داده تا تناسب اندام خود را حفظ و از وضعیت تندرستی و سلامت خود مطلع شود.
با توجه به پیشرفت و زیاد شدن تکنولوژی ها، امکانات زیادی برای مردم فراهم شده و انجام کارها آسان تر شده است. اما در قبال هم باعث مشکلات زیادی از جمله بی تحرکی مردم شده است. در طی گزارشاتی سامسونگ اقدام به طراحی برنامه ای جدید و پیشرفته کرد تا همزمان با آن مردم بتوانند وضعیت جسمی خود را کنترل کنند.
با فعال سازی این برنامه مردم بیشتری ترغیب به انجام فعالیت های ورزشی شدند، که باعث حفظ تندرستی و تناسب اندام شد. دیگر برای ورزش کردن نیازی نیست حتما به باشگاه بروید، با گوشی خود در خانه و در بیرون هر لحظه تندرستی خود را حفظ کنید و از اوقت خود لذت ببرید.

برنامه samsung health در تلویزیون سامسونگ

تعریف کلی در مورد نحوه استفاده از برنامه SAMSUNG HEALTH در تلویزیون

با پیشرفت تکنولوژی ها و امکانات در زمینه تلویزیون و گوشی ها، عملکرد و فعالیت مردم نیز کاهش پیدا کرد. همین موضوع سبب به وجود آمدن مریضی های زیادی از جمله ناراحتی قلبی، افزایش فشار خون و یا زیاد شدن وزن و… همگی این ها از مواردی هستند که در اثر کم فعالیتی مردم در دوره امروزه افزایش پیدا کرده و آمار آن ها بالاست.
در همین رابطه کمپانی کره ای سامسونگ ابتکار جدیدی به کار گرفت، که هم ابداع تکنولوژی بی نظیری بود هم روشی برای حفظ سلامت مردم، با طراحی برنامه نحوه استفاده از برنامه SAMSUNG HEALTH در تلویزیون امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار داد و مخاطبان بیشتری به خود جذب کرد.

برنامه samsung health چیست

با فعال سازی این برنامه حساب کاربری شخصی برای خود درست کرده و بعد از آن بر اساس تمرینات عمل می کنید. سامسونگ در این رابطه با کارشناسان و افراد برجسته ای همکاری کرده که به صورت آنلاین تمامی حرکات ورزشی شما را زیر نظر گرفته و برنامه اصولی را برای شما در نظر خواهند گرفت.
به همین راحتی با نحوه استفاده از برنامه SAMSUNG HEALTH در تلویزیون دیگر نیازی به رفتن برای باشگاه نیست در خانه می توانید تناسب اندام خود را حفظ کنید و هر روز با انجام دادن تمرینات ورزشی، بدن خود را سالم و تندرست نگه دارید. به صورت آنلاین با کارشناسان با تجربه همکاری کرده و آمار دقیقی از وضعیت جسمی خود در دست داشته باشید.

کارایی برنامه سلامت در نحوه استفاده از برنامه SAMSUNG HEALTH در تلویزیون

از جمله کارایی هایی که این برنامه در نحوه استفاده از برنامه SAMSUNG HEALTH در تلویزیون می تواند در اختیار شما گذارد، کنترل عملکرد سیستم بدن از جمله تنظیم فشار خون، میزان کالری که در روز مصرف شده، مدت زمان مناسب برای خواب بر اساس انرژی مصرف شده در روز، میزان اکسیژنی که مصرف کرده اید همگی این ها از نمونه کار های این برنامه است.
سامسونگ هلث آموزشی درست به شما داده تا برنامه ای جدید برای زندگی خود به وجود آورده و تندرستی خود را حفظ کنید. همچنین هر دوره با چالش های ورزشی که می گذارد، تمرینات را برای شما جذاب کرده و اوقات شما را لذت بخش می کند تا از ورزش کردن لذت ببرید.
به همین سادگی باشگاه را به خانه خود بیاورید و هر ورزشی را در خانه انجام دهید. می توانید خانواده خود را هم به چالش کشیده و آن ها را هم دعوت به این کار کنید. عملکرد بدن خود را کنترل کنید و عادتی سالم را برای خود به وجود آورید. برنامه سلامت درست مانند یک مربی و دکتر برای شما عمل می کند.

کارایی برنامه سلامت در samsung heath

اپلیکیشن های ارائه شده در سامسونگ سلامت

برنامه سامسونگ سلامت قبلا با نام S health فعالیت داشته و بعدا سامسونگ آن را به Samsung health تغییر داد. که در کنار آن قابلیت تماس تصویری را نیز اضافه کرده بود. برای راه اندازی این برنامه باید حتما یک حساب کاربری جداگانه سامسونگ برای خود باز کنید.
همچنین این برنامه به دلیل سازگاری با دستگاه و نرم افزارهای اندروید به راحتی نصب شده و می توان آن را از گوگل پلی دانلود کرد. اما باید این را به یاد داشته باشید که حساب کاربری سامسونگ لازم است.
سامسونگ health تنها برای کاربران خود سامسونگ نیست و قابلیت سازگاری با اندروید و ios را دارد. اما مشکلی که در این بین وجود دارد نمی توانید سامسونگ هلث را از app store آیفون دانلود کنید و یافت نمی شود. مگر این که یکی از محصولات سامسونگ همانند بند تناسب اندام و یا ساعت را خریداری نموده تا این برنامه برای شما قابل دسترسی باشد.
اپلیکیشن های ارائه شده در سامسونگ سلامت
اکنون سامسونگ برای کاربران آیفون دو اپلیکیشن Gear S و Gear Fit را در اپ استور راه اندازی کرده تا بتوان از طریق آن وضعیت سلامتی خود را چک کنند.تنها مشکل در رابطه با این برنامه قابلیت تماس تصویری با مربیان است که برای کاربران آیفون امکان پذیر نیست.
همچنین برنامه together برای ارتباط برقرار کردن میان دوستانتان و به چالش کشیدن آن ها نمونه عالی از اپ های سامسونگ است که در اختیار کاربران گذاشته است. همچنین سامسونگ همکاری خود را با بسیاری از کمپانی ها در رابطه با برنامه سامسونگ هلث آغاز کرد و اپلیکیشن calm که بهترین برنامه برای مدیتیشن بوده از نمونه آن ها است. که دارای قابلیت های زیادی است.

برنامه FitPlan محبوب ترین برنامه فیتنس و Jillian Michaels  که برنامه مربی مشهور فیتنس در جهان است. که سامسونگ با همگی این ها همکاری داشته و توسط افراد مجرب و مشهور برنامه تناسب اندام و ورزش را در اختیار شما قرار می دهد.
کارکرد سامسونگ هلث در گوشی های هوشمند
برنامه سامسونگ health از اول برای گوشی های هوشمند به کار گرفته شد. اما بعد از مدتی از سال 2020 برای تلویزیون ها نیز این قابلیت استفاده شد. در این قسمت می خواهیم تا از نحوه کارکرد این برنامه در گوشی ها مطلع شویم.
برنامه Samsung health در گوشی های همراه قابلیت های زیادی را برای کاربر فراهم کرده و می تواند هر لحظه از عملکرد او را شناسایی و یادداشت کند تا آمار دقیقی از وضعیت سلامتی تان را در اختیار شما گذارد.

اپلیکیشنهای محبوب برنامه سلامت سامسونگ

کارکرد سامسونگ هلث در گوشی های هوشمند

با این برنامه می توانید الگوی خواب خود را تنظیم کنید، بررسی اکسیژن خون در موقع خواب، تشخیص خروپف و برنامه ی غذایی سالم از نمونه کارهایی است که گوشی شما می تواند آن را ثبت و به مربیان اطلاع دهد. همچنین در قبال هم می توان از وسایل دیگر همانند ساعت استفاده کرد.

به راحتی تمامی عملکرد خود را ثبت و کنترل آن ها در اختیار داشته باشید. تا هر عملی از سیستم بدن خود را کنترل کنید. به سادگی انگیزه ای برای خود در زندگی ایجاد کرده و با تماشای محتواهای ورزشی اوقات متفاوتی را برای خود رقم بزنید و life style ویژه ای را برای خود درست کنید.

کارکرد سامسونگ هلث در گوشی هوشمند
نتیجه گیری نهایی در مورد نحوه استفاده از برنامه SAMSUNG HEALTH در تلویزیون

با توجه به اطلاعات مزبور در خصوص نحوه استفاده از برنامه SAMSUNG HEALTH در تلویزیون، اکنون بهتر می دانیم که این اپلیکیشن چگونه عمل کرده و چه قابلیت هایی را برای کاربر فراهم می کند. این برنامه بسیار عالی بوده و مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است.
اگر به دنبال سبک زندگی سالمی هستید با خرید تلویزیون های 2020 سامسونگ اوقات خوبی را برای خود رقم زده و انگیزه فعالیت را در خود ترغیب کنید. ما می توانیم نمونه دستگاه های عالی برای خرید به شما پیشنهاد کنیم که از برنامه سامسونگ هلث برخوردار می باشد.
از جمله تلویزیون سامسونگ 75Q60A کوانتومی نمونه عالی از دستگاه های هوشمند برای خرید است که دارای قیمت مناسبی بوده و از داشتن آن پشیمان نخواهید بود.
توصیه ما به شما داشتن زندگی سالمی است که با برنامه سامسونگ health می توانید برای خود رقم بزنید. با پزشکان و مریبان با تجربه تندرستی خود را حفظ کرده و تناسب اندام خود را نگه داشته و انگیزه ای جدید برای فردایی بهتر داشته باشید.