• انتشار : 1401/08/23
  • نویسنده :
  • 331

سیستم صوتی هارمن کاردون تلویزیون ال جی چیست ؟ و یا چه کارایی دارد ؟ در این مطلب قصد داریم ، آشنایی کلی با این سیستم صوتی پیدا کنیم و از عملکرد آن اطلاع یابیم.
هارمن کاردون یکی از معتبر ترین کمپانی های تولید کننده لوازم صوتی بوده که فروش بالایی در محصولات خود دارد. شرکت هارمن کاردون از سال 1953 توسط سیدنی هارمن و برنارد کاردون تاسیس شد و تحول جدیدی در سیستم های صوتی ایجاد کردند ، تا مخاطب بهترین کیفیت صدا را تجربه کند.
همانطور که می دانید هر اجزایی در تلویزیون به اندازه ای مهم است و اگر یکی از این موارد کم باشد ، دیگر دستگاه ها کارایی قبلی را نخواهند داشت. سیستم صوتی نیز بخشی از قابلیت مهم دستگاه ها است ، چراکه شنیدن صدایی واضح و با کیفیت برای مخاطب بسیار مهم است تا از تماشای فیلم و نمایش های تلویزیونی لذت ببرد.
برای آگاهی بیشتر از این سیستم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

سیستم صوتی هارمن کاردون ال جی

کارایی سیستم صوتی هارمن کاردون تلویزیون ال جی

سیستم هارمن کاردون در تلویزیون های ال جی با نام ultra surround شناخته می شود. از جمله ویژگی های این سیستم می توان به ایجاد تجربه واقعی فضای سینمایی در منزل ، متعادل کردن صدا ، قدرت خروجی بالا ، کیفیت صدایی بی نظیر و سه بعدی و تطبیق صدا ها با صحنه های پخش شده اشاره نمود.
این سیستم بیشتر در تلویزیون های OLED و ultra HD به کار رفته است. سیستم هارمن با ترکیب فناوری ال جی در سیستم خود ، بی نظیر ترین کیفیت صدا را تولید کرده و تمامی متخصصان ماهر نیز آن را تایید کرده و برتر می دانند.
از کارایی سیستم صوتی هارمن کاردون تلویزیون ال جی تشخیص و دقت بالا در تشخیص و آنالیز صحنه ها ، صدا را با هر صحنه تطبیق داده و شما تاخیری در پخش صدا نخواهید دید. چراکه این سیستم بر پایه یک سری از تکنولوژی های پیشرفته ساخته شده و عملکرد منظمی را ارائه می دهد.

کارایی سیستم صوتی هارمن تلویزیون ال جی

در مورد سیستم صوتی Harman Kardon

هارمن کاردون یکی از معتبر ترین کمپانی ها در زمینه تولید سیستم های صوتی است. این شرکت توسط سیدنی هارمن و برنارد کاردون تاسیس شده و از سال 1953 شروع به کار کرد.
پس از مدتی هارمن کاردون با کمپانی ال جی دست همکاری داد و با دادن سیستم صوتی خود به ال جی و ترکیب فناوری ها با هم ، بی نظیر ترین سیستم صوتی را تا اکنون ارائه داده اند. همچنین شگفت انگیزی این سیستم را نیز متخصصان ماهر تایید کرده اند و از سایر سیستم صوتی ها برتر می دانند.
سیستم صوتی هارمن کاردون در تلویزیون های ال جی با نام ultra surround شناخته می شود ، که صداها را بسیار واضح و با کیفیت به گوش مخاطبان می رساند. پخش صدایی همه جانبه با وضوح بالا که اطراف را در برگیرد و فضایی هیجانی را ایجاد کند ، با سیستم صوتی حرفه ای Harman kardon می توانید تجربه نمایید.
تلویزیون های ال جی از این لحاظ برتری خاصی نسبت به سایر محصولات برندهای دیگر همچون سامسونگ و سونی و.. دارند. چراکه فناوری سیستم صوتی ال جی شگفت انگیز بوده ، به شیوه ای که کاربر را در حس و حال صحنه های فیلم و برنامه غوطه ور می کند و هیجانی خاص به تماشاچیان می دهد.

سیستم صوتی harman-kardon تلویزیون ال جی

نظر سنجی در مورد سیستم صوتی هارمن کاردون تلویزیون ال جی

این_کیولی رئیس بخش سرگرمی های خانگی در مورد تلویزیون می گوید که سیستم هارمن یا ultra surround ال جی از بی نظیر ترین سیستم صوتی ها محسوب می شوند. دو ویژگی صدا و تصویر بخش اصلی تلویزیون را تشکیل می دهند و کیفیت صدای بالا در تلویزیون ال جی با سیستم هارمن نمونه ای نایاب بوده و تا اکنون همچین چیزی تولید نشده است.
همچنین مایکل موزر ، رئیس بخش lifestyle در کمپانی هارمن بوده و می گوید که شروع فعالیت ما در ایجاد تحول سیستم صوتی ها ، عالی بوده و تنها هدف ما رضایت مردم بوده که از تماشا کردن تلویزیون نهایت لذت را ببرند. از این پس هر محتوایی با هر کیفیتی که تماشا کنید دیگر مهم نیست ، چراکه قدرت سیستم صوتی کمپانی هارمن ، کیفیت آن را افزایش داده و نمایشی بی نظیر را خواهید داشت.

بهترین سیستم صوتی در تلویزیون

سخن پایانی

کمپانی ال جی ، از محبوب ترین و معروف ترین شرکت ها محسوب شده که آوازه ی خاصی در میان مردم دارد. این واقعیت نیز که محصولاتی با کیفیت بالا و بی نظیر را تولید و روانه بازار می کند ، مشخص است.
همانطور هم که اطلاع یافتید ، کمپانی هارمن کاردون از کمپانی های تولید کننده محصولات سیستم صوتی حرفه ای بوده و شهرت خاصی در میان مردم دارد. ترکیب فناوری ال جی با فناوری هارمن ، سیستم صوتی را ساخته که تا به امروز همانند آن ساخته نشده است.
اگر قصد خرید تلویزیون ال جی را دارید که از این فناوری برخوردار است ، به سایت ما مراجعه نموده و محصولی با کیفیت و دارای گارانتی را خریداری نمایید.
جهت اطلاع از سایر برند های دیگر نیز به لینک خرید تلویزیون وارد شده و از سایر مدل های دیگر اطلاعات کسب نمایید. همچنین با سیستم صوتی هارمن کاردون تلویزیون ال جی و فناوری های دستگاه های دیگر که در آن ها به کار رفته آشنا شوید.