• انتشار : 1401/09/02
  • نویسنده :
  • 829

توربو واش در لباسشویی ال جی به چه معناست؟

برای هفتمین سال متوالی شرکت ال جی توانسته رتبه اول در تولید لباسشویی های درب از جلو توربو واش را به نام خود ثبت کند. اما ما می خواهیم در این مقاله توضیح دهیم که چگونه  شرکت ال جی با فناوری Turbowash در لباسشویی های خود باعث این همه محبوبیت در بین کاربران شده است.
با استفاده از فناوری توربو واش در لباسشویی های ال جی شستشوی البسه را با افزایش دمای آب و سرعت دادن به چرخه شستشو این امکان را برای شما فراهم می کند تا شستشوی بهتری داشته باشید. ماشین لباسشویی های توربو واش برند ال جی دارای مخزن های بزرگ و چرخه شستشوی عالی و فوق العاده سریع هستند و به شما کمک می کند در هر بار استفاده از این فناوری 20 دقیقه در وقت خود صرفه جویی کنید.

توربو واش در لباسشویی ال جی به چه معناست؟

مصرف آب پایین با فناوری توربو واش

تکنولوژی توربو واش ال جی باعث کاهش 40 درصدی مصرف آب و کاهش 15 درصدی مصرف انرژی  می شود و این کار باعث می شود قبض های آب و برق کمتری داشته باشید. لباسشویی هایی که دارای فناوری توربو واش هستند سیستم اسپری جت شستشوی هوشمند هم دارند که باعث می شود آب به داخل الیاف پارچه ها نفوذ کند و تا کیفیت شستشو کاهش نیابد.

ظرفیت بیشتر

کاربران همیشه در تلاشند که لباسهای بیشتری را برای شستشو در لباسشویی قرار دهند و در هر بار بارگیری تعداد زیادی از لباسهای خود را تمیز دریافت کنند. هدف شرکت ال جی از تولید فناوری توربو واش این است که نه تنها لباسهای بیشتری را در خود جای دهد بلکه کیفیت شستشوی هم پایین نیاید. اکنون با داشتن لباسشویی های توربو واش شرکت ال جی می توانید روتختی های بزرگ و ملحفه ها را به صورت یکباره در لباسشویی شستشو دهید.

ظرفیت توربو واش در لباسشویی ال جی

صرفه جویی در زمان

طراحان شرکت ال جی پس از آنکه متوجه شدند چگونه می توان لباسهای بیشتری در ماشین لباسشویی برای شستشو قرار دهند، برای صرفه جویی در وقت توجه خود را روی افزایش سرعت چرخه شستشو معطوف کردند.
چرخه شستشوی سریع در بعضی از برنامه های شستشو نیز وجود دارد ولی تفاوت آن با تکنولوژی توربو واش در این است که شما می توانید البسه بیشتری در ماشین لباسشویی های توربو واش برای شستشو قرار دهید و بر خلاف اکثر برنامه های شستشوی سریع که کاربر می توانست چند تکه لباس را شستشو دهد. بنابراین در واقع شما با شستن لباسهای بیشتر در یک بارگذاری، کل روند را تسریع می کنید اما این در حالی است که عملکرد شستشوی تمیز کاهش پیدا نمی کند.