• انتشار : 1401/09/08
  • نویسنده :
  • 511

تلویزیون های ال جی مدل 2021

با معرفی تلویزیون های ال جی مدل 2021 در این مقاله قصد داریم ، با جدیدترین مدل آن ها که از پیشرفته ترین فناوری ها برخوردارند و کیفیت بالایی دارند ، آشنا شویم.
ال جی از کمپانی هایی است که شهرت چشمگیری داشته و محصولات صوتی و تصویری با کیفیتی را تولید می کند. هر ساله با ساخت لوازم هایی جدید و پیشرفته ، اعتبار خود را بالاتر برده و نظر مخاطبان زیادی را جلب کرده است. ال جی با عرضه این محصولات به نمایشگاه CES ، محصولات خود را به نمایش می گذارد.
CES بزرگترین نمایشگاه بین المللی در زمینه ارائه و معرفی محصولات پیشرفته و برتر است ، که هر ساله جدیدترین برند های شرکت ها را به نمایش می گذارد. تلویزیون های 2021 ال جی با تکنولوژی و کارکردی متفاوت ، پا به عرصه گذاشته اند و رقابت شدیدی را با سایر برند های دیگر در پیش گرفته اند.
در این مطلب یک سری از تلویزیون های جدید را همچون : QNED MiniLED ، NanoCell 90 ، OLED ، OLED evo ، C1 ، B1 ، A1 ، QNED99 ، QNED95 ، QNED90 ، NANO95 ، NANO99 ، NANO85 ، CX OLED ، BX OLED ، ZX 8K OLED و OLED Z1 8K به شما معرفی خواهیم کرد که از چه ویژگی هایی برخوردارند و چه کارایی دارند.

انواع-مدل-تلویزیون.jpg

تلویزیون های ال جی مدل 2021

تلویزیون QNED MiniLED ال جی

تلویزیون کیوند مینی ال ای دی پیشرفته ترین و جدیدترین نوع تلویزیون ها است که از ترکیب ویژگی Quantum Dot + NanoCell + MiniLED ساخته شده است. در این مطلب به توضیح مختصری از فناوری QNED در تلویزیون های ال جی می پردازیم.
کارایی سه فناوری بی نظیر با هم و همزمان در یک تلویزیون ، طلوع عصر جدیدی برای تلویزیون های کیوند محسوب شده و تجربه ای ناب و جدید را به ارمغان می آورد. فناوری کوانتوم دات یا نقاط کوانتومی در صفحه نمایش که در قطر 2 تا 10 نانومتر هستند ؛ توانایی بالایی در ترکیب مواد دارد و رنگ هایی بی نظیر با توجه به شکل و کارکرد خود ارائه می دهد.
از ویژگی عالی ذرات کوانتومی می توان به پخش نور های روشن و متنوع و جذاب اشاره کرد. طول موج نورهایی که این نقاط از خود منتشر می کنند متناسب با صحنه ها متغیر است. پنل های دارای فناوری کوانتوم به صورت از پیش برنامه ریزی شده از میدان وسیع رنگ برخوردارند و کیفیت مطلوبی از رنگ و روشنایی را ارائه می دهند.

تلویزیون-کیوند-ال-جی.jpg

همچنین فناوری نانوسل که ذران نانو باعث بالا رفتن وضوح و کیفیت تصاویر شده و شفافیت رنگ و نور صحنه ها را افزایش می دهد. ذرات نانو با فیلتر کردن نور و رنگ یا نور پس زمینه قبل از رسیدن به پیکسل ها ، جهت دهی مناسبی را به وجود می آورند. همچنین با تولید رنگ های زیاد و افزایش سطح کیفیت تصاویر ، صحنه هایی جذاب و خیره کننده را ارائه می دهد.
فناوری آخر مینی ال ای دی است ، که هر لامپ ال ای دی به بخش کوچکتری تقسیم شده و تصاویر را با جزئیات بیشتری به نمایش می گذارد. نسبت کنتراست بالا در تصاویر ، کنترل دقیق نور صحنه ها در جاهای مختلف و تولید رنگ های دقیق از کارایی فناوری مینی ال ای دی است.

NanoCell از تلویزیون های ال جی مدل 2021

تلویزیون نانوسل ، از برترین تلویزیون های ال جی مدل 2021 محسوب می شود که طرفداران زیادی را جلب کرده است. از جمله ویژگی برتر این تلویزیون فناوری نانوسل است که آن را متمایز کرده و عملکرد بی نظیری در نمایش تصاویر دارد.
نانوسل از ذرات نانو تشکیل شده که در اندازه میلی متر هستند. این ذرات در یک صفحه نازک قرار گرفته اند که بر روی لامپ های صفحه ال ای دی قرار گرفته و نور پس زمینه را قبل از رسیدن به پیکسل ها فیلتر و جهت مناسبی را ایجاد می کنند.

تلویزیون-نانوسل.jpg

همچنین از جمله کارایی این ذرات بالا رفتن وضوح و کیفیت تصویر ، حذف نور و رنگ اضافه و رنگ هایی خالص و زنده را مشاهده خواهید کرد.
از نمونه تلویزیون های ناوسل سال 2021 که پیشرفته هستند شامل :  NanoCell 90 ، NANO95 ، NANO99 و NANO85 می شود که با ویژگی و قابلیت های خود در صدر تلویزیون های با کیفیت قرار گرفته است.

دستگاه OLED از تلویزیون های ال جی مدل 2021

تلویزیون اولد ، از تلویزیون های ال جی مدل 2021 است که برترین نمونه دستگاه تلویزیون های کمپانی ال جی است که تا به امروز ساخته شده و رقابت شدیدی با دستگاه کمپانی های دیگر از جمله سامسونگ و سونی در پیش دارد.
نمایشگر های اولد بر خلاف نمایشگرهای دیگر که نور را تولید می کنند ، هر کدام از پیکسل ها در اولد به تنهایی خود نور را تولید می کند. صفحه نمایش های اولد نیازی به نور پس زمینه ندارند ، چراکه خود نور را تامین می کنند و رنگ و نور را مستقیما نمایش می دهد.
اولد برای با کیفیت نشان دادن رنگ ها در زمان نمایش رنگ های تیره ، پیکسل ها را به طور خودکار غیر فعال کرده و حتی مصرف انرژی را نیز کاهش می دهد. تلویزیون اولد با نسبت کنتراست بالا ( نسبت کمترین و بیشترین روشنایی در صحنه ها ) تصاویری با کیفیت را نشان می دهد.

تلویزیون-اولد-ال-جی.jpg

تلویزیون اولد بسیار پیشرفته بوده و به خوبی عمل می کند. به دلیل فناوری بی نظیری که در صفحه نمایش اولد به کار رفته این دستگاه منحصر به فرد شده است. از جمله نمونه دستگاه های اولد شامل : OLED ، OLED evo ، C1 ، B1 ، A1 ، QNED99 ، QNED95 ، QNED90 ، CX OLED ، BX OLED ، ZX 8K OLED و OLED Z1 8K می شود.

نتیجه گیری نهایی

همانطور که دانستید تلویزیون های ال جی مدل 2021 از ویژگی های برتری برخوردارند و کیفیتی بی نظیر را از تصاویر ارائه می دهند. این دستگاه ها از قیمت مناسبی هم برخوردارند اما تا اندازه ای گران هستند.
اگر به دنبال خرید تلویزیون با کیفیت هستید می توانید به سایت ما مراجعه نموده و با ما تماس بگیرید. تا محصولی با کیفیت را دریافت نمایید که از گارانتی و خدمات پس از فروش برخوردار است.
تماشای صحنه های با کیفیت بالا حس پویایی را فراهم کرده و شما را در حس و حال دنیایی سه بعدی غوطه ور می کند.