• انتشار : 1401/09/08
  • نویسنده :
  • 496

لوازم جانبی تلویزیون ال جی

لوازم جانبی تلویزیون ال جی کدام اند ؟ در این مطلب با اشاره به چند مورد از آن ها و آشنایی با قابلیت شان ، می خواهیم اطلاعات بیشتری از آن ها کسب نماییم.
لوازم جانبی تلویزیون چیست ؟ به لوازمی که جدای از دستگاه اصلی نمایشگر همراه محصول است ، لوازم جانبی می گویند. گاهی اوقات این لوازم کارایی زیادی دارند و مورد استفاده قرار می گیرند.
لوازم جانبی در اکثر اوقات کارایی زیادی دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین از محصولاتی است که برای تلویزیون ضروری هستند.
از انواع لوازمی که می توانیم نام ببریم کنترل دستی ، کابل برق ، پایه زمینی ، براکت دیواری ، محافظ صفحه و کابل HDMI است.

کنترل دستی تلویزیون ال جی

یکی از لوازم جانبی هایی که بسیار مورد استفاده است ، کنترل دستی است که برای مدیریت و در اختیار داشتن تلویزیون مورد استفاده قرار می گیرد. این کنترل ها برای عوض کردن کانال ها ، پخش کردن موسیقی ، خاموش و روشن کردن یا اتصال سیم رابط و فلاش ها و پلی کردن آن مورد استفاده قرار می گیرد.
خود دستگاه تلویزیون ها از کنترل صوتی برخوردار می باشند ، اما این کنترل هم همراه دستگاه بوده و کارایی های زیادی دارد. با این کنترل امکان آن نیز فراهم می شود که بسیاری دیگر از دستگاه ها را کنترل نمایید که سازگار با برند ال جی باشد. از راه دور به راحتی همه چیز را در اختیار داشته باشید.

کنترل-دستی-تلویزیون-ال-جی.jpg

کابل برق از لوازم جانبی تلویزیون ال جی

از نوع دیگر لوازم جانبی می توان به کابل برق اشاره کرد ، که برای استفاده و اتصال سیستم های صوتی و تصویری است. این کابل برای انواع مورد استفاده می شود از جمله : پخش کننده DVD و بلندگوها که بسیار موثر است.
با کابل برق قابلیت اتصال هرگونه درگاه ارتباطی را خواهید داشت ، تا بتوانید محتواهای دیگر را که از وضوح پایینی برخوردارند ، با کیفیت و وضوح بالا تماشا کنید. همچنین از این کابل برای بسیاری دیگر از موارد می توانید استفاده کنید.

کابل-برق-تلویزیون.jpg

پایه زمینی برای تلویزیون

اگر تمایل به داشتن پایه ایی ظریف و زیبا برای دستگاه تلویزیون خود هستید ، می توانید پایه ای زمینی جدا برای آن تهیه کنید و دکوراسیون خانه خود را دو چندان شیک تر نمایید.
پایه های زمینی برای زمانی مورد استفاده قرار می گیرند ، که شما تمایل داشته باشید به سبک خانه خود آن را قرار دهید. و از براکت دیواری برای وصل کردن به دیوار استفاده نکنید.
انواع پایه و در هر طرح و رنگی امروزه با ظرافت و سبک خاصی ساخته می شوند و متناسب با طراحی تلویزیون ها است ، تا سبکی مدرنیته و خاص را به خانه های شما دهد.

پایه-تلویزیون-ال-جی.jpg

براکت دیواری

از جمله لوازم جانبی تلویزیون ال جی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، براکت دیواری است. با استفاده از براکت های دیواری می توانیم سبک خاصی به خانه خود ببخشیم.
با اتصال این براکت ها به دیوار و وصل کردن تلویزیون به آن ، نوع متفاوتی را از دکوراسیون به خانه خود ببخشید. این براکت ها از میله هایی محکم ساخته شده اند و به راحتی وزن مانیتور را حمل می کنند.
به وسیله این براکت دیگر خانه تان شلوق نخواهد شد و بسیار شیک جلوه کرده و شما تنها صفحه مانیتور را مشاهده خواهید نمود ، بدون وجود فاصله ای و بهم خوردن طراحی آن.

محافظ صفحه ال جی

بیشتر اوقات به دلیل حساس بودن صفحه نمایش ، تلویزیون با ضربه ای کوچک خراب شده و سوختگی پیدا کرده است. برای رفع این مشکل کمپانی ال جی محافظی محکم ساخته که می توان به صفحه تلویزیون متصل نمود ، تا از خراب شدن و سوختگی آن جلوگیری نمود.
این محافظ درست همانند محافظ های گوشی است که از ضربه ها جلوگیری کرده و مقاوم است ، محافظ صفحه های تلویزیون هم به همین گونه هستند و در برابر ضربه مقاوم هستند.

محافظ-صفحه-تلویزیون.jpg

کابل HDMI در لوازم جانبی تلویزیون ال جی

یکی دیگر از مواردی که بسیار مهم است و در تلویزیون کاربرد زیادی دارد ، کابل HDMI است که با اتصال آن به تلویزیون می توانید هرگونه محتوایی را با کیفیت بالا مشاهده نمایید.
زمانی که بخواهید فلاشی را یا دستگاهی را به تلویزیون وصل کنید و تماشا کنید ، از طریق اتصال این کابل می توانید محتوا را تماشا کنید. حتی اگر از وضوح پایینی برخوردار باشد ، کیفیت آن را به حد وضوح تلویزیون نزدیک کرده و تماشا را برای شما آسان می کند.

کابل-hdmi-ال-جی.jpg

نتیجه گیری

همانطور که می دانید لوازم جانبی تلویزیون ال جی شامل این موارد شده و کارایی زیادی هم دارند. در کل لوازم جانبی شامل اجزایی می شوند که جدا از دستگاه در کارتونی مخصوص هستند. این لوازم در بسیاری موارد قابل استفاده هستند و در گاهی اوقات هم نه.
با خرید تلویزیون هر کدام از برند ها ، شما این لوازم را مشاهده خواهید نمود. حال که از کارایی این محصولات آگاه شدید می دانید که لوازم جانبی شامل چه مواردی می شود و برای چه چیزی به کار می آید.