• انتشار : 1401/09/14
  • نویسنده :
  • 311

تلویزیون سامسونگ مدل 2021

کمپانی کره ای با شروع سال جدید، تفاوت های آشکاری را در تلویزیون سامسونگ مدل 2021 خود به وجود آورد ، و با مشخصاتی جداگانه به نسبت سال قبل تولید و در صدد روانه آن به بازار فروش در آینده ای نه چندان دور است.
تلویزیون سامسونگ مدل 2021 با ویژگی های فراوان و منحصر به فرد از هم اکنون توجه کاربران را جلب کرده و مردم هم بی صبرانه در انتظار تلویزیون های 2021 با جدیدترین و پیشرفته ترین کارایی هستند.
سامسونگ در سال جاری سعی کرده تا تحولات عظیمی در تلویزیون های خود ایجاد و جایگاه برترین تلویزیونهای 2021 را برای خود رقم بزند و از سایر کمپانی ها جلو بیفتد. اکنون در این مطلب هم قصد داریم تا در مورد مشخصات و ویژگی تلویزیونهای سامسونگ مدل 2021 بحث کنیم و اطلاعات کافی در مورد آنها به دست آوریم.

معرفی-تلویزیون-سامسونگ-2021.jpg

ویژگی های تلویزیون سامسونگ مدل 2021

از جمله ویژگی های تلویزیون سامسونگ 2021 که مردم را متعجب نموده می توان به بسته بندی جدید قابل بازیافت برای حفظ سلامتی محیط زیست، Solarcell {کنترل از راه دور}، قابلیت دسترسی به امکانات اسمارت، NEO QLED {فناوری ماتریس کوانتوم}، NEO QUANTUM PROCESSOR{ پردازشگر کوانتومی}، Quantum HDR {کنتراست رنگ کوانتومی}، 3D TRACKING SOUND Realistic {قدرت صدا}، فناوری Micro LED و 4VUE {چهار درگاه HDMI}، امکان کار با تلویزیون، زندگی هیجانی با ورزش، تجربه بازی ناب، دارای کانال های سرگرمی، انجام همزمان چند کار با تلویزیون و برقراری تماس تصویری با عزیزانتان اشاره کرد.
حال وقت آن رسیده تا کمی به ویژگی های تلویزیون سامسونگ مدل 2021 بپردازیم.

بسته بندی محیط زیست در تلویزیون سامسونگ مدل 2021

سامسونگ این سری با تولید بسته بندی های محیط زیستی برای تلویزیونهای خود که قابل بازیافت بوده و صدمه ای به طبیعت وارد نخواهد شد را روانه بازار کرد. از ویژگی های مهم این بسته به استفاده مجدد در خصوص بعضی از کارها مانند بسته بندی دیگر محصولات و ساخت خانه برای حیوانات می توان اشاره نمود.

بسته-بندی-مطابق-محیط-زیست.jpg

کنترل بسیار هوشمند SOLAR CELL

SOLAR CELL یا همان کنترل از راه دور نمونه ناب و منحصر به فرد کنترل ها بوده که سامسونگ به ساخت آن اقدام کرده است . در نمونه های قدیمی تر کنترلی ، اکثرا با کنترل معمولی که از 2 باتری برای کار بهره می برد ، استفاده میشدند. هم اکنون سامسونگ با بروز نمودن ، از کنترل از راه دور بسیار پیشرفته ای بهره می برد.
کنترل solar cell سامسونگ دارای ویژگیهای منحصر به فردی مانند ، استفاده نکردن از باتری ها و بهره گیری از نور محیط ، همچنین ساخته شده از پلاستیک های بازیافتی است.

کنترل-هوشمند-سامسونگ-سولار.jpg

قابلیت اسمارت تلویزیون سامسونگ 2021

هوشمند بودن یکی از ویژگی های مهم تلویزیونهای نسل جدید سامسونگ است. اگر دستگاه شما قابلیت هوشمندی را نداشته باشد قطعا دسترسی شما به محتویات و برنامه کاهش یافته ، همچنین کارایی کمتری را میتوانید با آن انجام دهید.
تلویزیون سامسونگ مدل 2021 با هوشمندی بالای خود این امکان را به کاربران میدهند که با دسترسی آسان به برنامه ها از هوشمندی و کارکرد این دستگاه بهره مند شده ، و به برنامه هایی همچون SKYPE ، ساعت ها فیلم مختلف ، و انواع برنامه های جدید دسترسی پیدا کرد و با قابلیت اسمارت بودن از این محتویات بهره مند شد.

تلویزیون های NEO QLED سامسونگ

NEO QLED سامسونگ یا فناوری ماتریس کوانتوم این امکان را به شما میدهد که عالی ترین جزئیات در مکان های تاریک و روشن را ببینید. با کمک فناوری ماتریس تلویزیون سامسونگ مدل 2021 از کیفیت عالی تصاویر لذت ببرید.
این فناوری نمونه جدیدی از ابتکارات سامسونگ بوده که در تلویزیونهای 2021 خود ایجاد کرده است. شما میتوانید بهترین نوع تصویر را مشاهده کرده و از پویایی نمایش حسی ناب را تجربه کنید.

تلویزیون-های-نئو-کیولد-سامسونگ.jpg

 NEO QUANTUM PROCESSOR{پردازشگر کوانتومی}

NEO QUANTUM PROCESSOR یا { پردازشگر کوانتومی} از نوع جدید پردازشگری است که سامسونگ در محصولات 2021 خود به کار برده و با این پردازشگر میتوانید هرچه را که تماشا میکنید به سطحی بالاتر ارتقا دهید. این پردازنده با کاهش دقیق نور و ویژگی توزیع برق محلی ، نورها را به روشن ترین مکان ، دورترین مناطق تاریک فرستاده و آنها را تنظیم میکند.

پردازنده-کوانتومی-سامسونگ.jpg

HDR کوانتومی تلویزیون سامسونگ مدل 2021

سامسونگ با پیشرفته کردن دستگاه های خود در سال جاری تمامی ویژگی های این محصولات را ارتقا داده و HDR های موجود در تلویزیون را به HDR کوانتومی تغییر داد. HDR کوانتومی سامسونگ با قدرت دامنه رنگ و نور بالای خود شگفت انگیز ترین جزئیات نمایش را به اجرا گذاشته است ؛ به علاوه این که نشان های تائید شده بین المللی را کسب نموده است.

فناوری-اچ-دی-ار-کوانتومی.jpg

3D TRACKING SOUND REALISTIC

سامسونگ با تحواتی در پخش صدای تلویزیون ، به پخش صدایی قوی که تمامی اطراف بینندگان را در بر گرفته ، و صدایی واضح و رسا را به گوش میرساند. 3D TRACKING SOUND REALISTIC با قدرت پخش صدایی عالی ، تماشا کردن را برای بینندگان جذاب کرده به گونه ای که هنگام دیدن صداهای اضافی اطراف را گرفته و شما فقط توجه تان به سوی فیلم میرود.

قابلیت-ارتقا-دهنده-صدای-3d.jpg

فناوری MICRO LED تلویزیون سامسونگ مدل 2021

فناوری MICRO LED سامسونگ به کنتراست عالی رنگ ها ، خیره کنندگی تصاویر ، بهینه سازی انرژی و یا روشنایی تصاویر کمک کرده و شما ناب ترین صحنه ها را مشاهده خواهید نمود.
همچنین بسیاری دیگر از ویژگی های تلویزیون 2021 سامسونگ که قابل توجه بوده و مدلهای قبلی به نسبت این سری پیشرفته نبودند.
از کارایی دیگر آن میتوانید با این دستگاه ورزش کرده ، کارهای اداری خود را بر روی تلویزیون انجام دهید ، تجربه بازی هیجانی و سرگرمی را داشته باشید. همزمان اگر بخواهید بر روی صفحه میتوانید چند برنامه را تماشا کنید و اگر مایل باشید با عزیزان خود میتوانید ارتباط تصویری داشته باشید.

فناوری-میکرو-ال-ای-دی-سامسونگ.jpg

برندهای برتر 2021 تلویزیون سامسونگ

برندهای برتر 2021 سامسونگ در سری جدید تلویزیونها شامل : Q700T QLED 8K. Q950TS QLED 8K. MICROLED 110. QN900A 8K NEO QLED. QN95A 4K NEO QLED و… است که جزو نمونه های برتر سامسونگ مدل 2021 هستند.

راهنمای خرید و قیمت تلویزیون سامسونگ مدل 2021

تلویزیون سامسونگ مدل 2021 با فناوری جدید و کیفیتی بی نظیر سعی در گرفتن جایگاه برترین تلویزیون سال در نمایشگاه CES را دارد. هرچند که این تلویزیون از لحاظ کیفیت و کارایی های فراوان شگفت انگیز است اما تا حدودی قیمت تلویزیون سامسونگ جدید بالاست. البته با توجه به عملکرد آن ارزش آن را دارد که برای خرید تلویزیون هزینه بالایی را پرداخت نمود.
همانطور که میدانید در این مطلب ما به توضیحی در مورد ویژگی های تلویزیون 2021 پرداختیم و با نحوه عملکردشان آشنا شدیم ؛ همچنین ویژگی های برترشان به نسبت تلویزیونهای 2020 که در بازار فروش وجود دارند.